NÁŠ "ZNOVUZRODENÝ" PRÍBEH

 Spoznali sme sa ešte na základnej škole v dobe keď sme obaja mali na náš vek obezitu, keďže sme jedli veľa nezdravých jedál a sladkostí a aj napriek tomu, že sme v tej dobe obaja už športovali. Takto sme to ťahali až do našich takmer 13 rokov kedy sme si povedali, že už stačí, takto to ďalej nejde, a niečo musíme zmeniť. Spoločne sme preto začali chodiť do fitka, kde časom vznikla celá táto naša myšlienka.

AKO TO CELÉ ZAČALO...

Po približne roku cvičenia sme začali premýšľať o kúpe kvalitnejšieho športového oblečenia na naše tréningy, no keďže kvalitné veci nám v tej dobe prišli na nás dosť drahé povedali sme si, že môžeme vyskúšať spraviť aspoň svoje vlastné športové tričká s našou vlastnou značkou. 

 Značka Rebirth vznikla na základe našej minulosti keďže sme obaja mali nadváhu a v istý moment sme zmenili základné veci a tým sme sa z nášho pohľadu tzv. "znovuzrodili".

 Po čase sme chceli začať spolupracovať a podporovať slovenských športovcov, keďže z vlastnej skúsenosti sme vedeli, že podmienky pre športovcov nie sú ani z ďaleka ideálne. Táto myšlienka sa časom stala pre nás našou mantrou a niečim na čom si chceme okrem iného zakladať aj našu reputáciu a práve preto putuje z celkových tržieb 20% našim atlétom.

NAŠE HODNOTY

V budúcnosti chceme touto cestou dokázať, že každý sa dokáže zmeniť k lepšiemu či už fyzicky ale aj psychicky. No naším hlavným cieľom je vytvárať kvalitné športové oblečenie a vybudovať značku, ktorá by spolupracovala a podporovala tých najlepších športovcov najmä zo Slovenska aby sme spoločne mohli zlepšiť podmienky pre športovcov na Slovensku a reprezentovať našu krajinu v tom najlepšom.